Půjčky ihned na ruku

Půjčky ihned na ruku

I v dnešní době, kdy bez účtu v bance nemůžete udělat se svými penězi skoro nic, někteří klienti chtějí nebo potřebují peníze z půjčky „postaru“ na ruku. Pokud patříte mezi takové klienty, nebankovní společnosti vám dokáží vyhovět. Nemusíte zadávat čísla účtů a podobně, ale můžete si peníze převzít osobně. Můžete tak ještě zminimalizovat čas mezi žádostí o půjčku a ziskem peněz. Také díky tomu můžete ušetřit za případné poplatky, které si české banky rády účtují za každou prkotinu. Obzvlášť časová úspora může být v České republice velmi výrazná - převody peněz z účtu na účet českým bankám často trvají až nesnesitelně dlouho. I proto nejsou půjčky na ruku zastaralým nebo překonaným produktem a stále mají své místo mezi finančními produkty.

Půjčky ihned na ruku

Nejčastěji se o tyto půjčky žádá po telefonu nebo přes online formulář. Peníze vám většinou donese kurýr až domů. Půjčky na ruku jsou taky jedním z mála řešení v případě, že řešíte exekuci a vaše účty už jsou odstavené - v té chvíli jsou peníze v co nejkratší době v hotovosti doslova k nezaplacení. Ale nezapomeňte - platit nakonec musíte vždy a úroková sazba u těchto druhů půjček je v porovnání s ostatními produkty i dalších nebankovních společností velmi vysoká.

Potřebuje peníze? Třeba půjčku na směnku? Podívejte se na web půjčky poptávka nebo na poptávku půjček zde.

Aktuality

25-09-2010 - Půjčky do 24 hodin

Na internetu jsou velice oblíbené půjčky do 24 hodin. Je to druh půjček, které je možné získat velice rychle. Jako nevýhoda se jeví vyšší úroková sazba a menší maximální výše úvěru. Je to hlavně z důvodu nedostatečného prověření klienta.