Konsolidace půjček

Konsolidace půjček

Jedna (z mála) forem půjček, která opravdu dokáže člověk zachránit, je konsolidace půjček. Při ní nahradíte několik úvěrů od různých společností a bank úvěrem jedním, který má v určitých ohledech výhodné parametry (kdyby neměl, těžko se uchytí). Klient dále splácí pouze jeden úvěr, neboť ostatní už byly doplaceny z nové větší půjčky.

Kde tedy leží výhody tohoto produktu?

Konsolidace půjček

Méně papírování, méně starostí. Ale hlavním přínosem konsolidace půjček je to, že můžete získat i lepší úrokovou sazbu a hlavně příznivější splátkový kalendář - můžete tedy měsíční náklady srazit podstatně níže, než s mnoha malými splátkami. Právě v tom vězí největší výhoda konsolidace půjček. Můžete využít nabídky bankovních i nebankovních společností, přičemž vždy platí, že pokud dosáhnete na úvěr u banky, využijte ho - nebankovní půjčky využívejte tehdy, když u bank z nějakého důvodu neuspějete. U nebankovních společností si pečlivě přečtěte smlouvu a neplaťte žádné poplatky předem.

Potřebuje peníze? Třeba půjčku na směnku? Podívejte se na web půjčky poptávka nebo na poptávku půjček zde.

Aktuality

25-09-2010 - Půjčky do 24 hodin

Na internetu jsou velice oblíbené půjčky do 24 hodin. Je to druh půjček, které je možné získat velice rychle. Jako nevýhoda se jeví vyšší úroková sazba a menší maximální výše úvěru. Je to hlavně z důvodu nedostatečného prověření klienta.